Acasa CUC Elitar Brain Ring Tabara In English Devino membru Oferta
Acasa
Rating CUC 2006 toamna
Evaluare Utilizator: / 0
SlabExcelent 

Ratingul general al jocului "Ce? Unde? Când", Clubul Moldovenesc de Jocuri Intelectuale,
la sfarsitului sezonului de toamna 2006.

Liderul la sfarsitul sezonului: Lareme, 55,92 puncte rating
Cel mai bun rating in sezon: Lareme, 24,22 puncte rating
Cea mai mare evolutie a ratingului general in sezon: GS, +19,32 puncte rating
Cea mai buna nou intrata in rating: Nuri, locul 17, 12,82 puncte rating
Cel mai mare salt in rating: GS, +16 locuri, pana pe locul 9
Cea mai mare evolutie in procentaj a ratingului general: GS, +358,28%

Echipa2004_22005_12005_22006_12006_2Rating TotalEv RatLocEv LocEv %
Lareme1,0825,5514,7815,4924,2255,9211,681326,41%
Sfinx10,0713,592,1529,6917,4349,924,592110,13%
Asachi13,797,6920,6522,3510,5546,65-3,033-2-6,09%
Zombii0,888,0418,7311,0820,1943,689,164226,55%
Sirius10,9615,034,2024,4412,0842,35-3,285-3-7,19%
Mix16,2714,7527,7711,506770,68%
Intel4,6214,736,4110,166,6825,47-1,1471-4,28%
Maktub5,6910,324,5213,895,8124,90-2,908-1-10,42%
GS5,3920,4024,7119,32916358,28%
Extasy3,683,3012,598,8122,334,9010228,08%
Mind Hunters3,067,003,9917,821,8021,87-4,5711-2-17,29%
Acord1,080,8514,589,0421,655,7412236,07%
Gettika16,306,4718,5418,59-12,6319,21-24,6113-8-56,16%
Freedom6,908,153,55-4,6613,1116,169,11145129,13%
Chipitoc3,451,5314,990,6314,92-3,3715-4-18,42%
Directia Sud4,9615,8614,67-5,3216-6-26,63%
Nuri12,8212,82NOU17NOUNOU
10 lei3,459,5312,29NOU18NOUNOU
Prometeu-7,800,321,23-1,498,806,92NOU19NOUNOU
LM8,646,91-1,7320-3-20,00%
Nota Bene6,605,086,70-8,8521-6-56,91%
Lacatica3,384,205,39-1,5222-2-21,96%
Carpe Diem11,617,525,33-6,1823-7-53,70%
Aifos6,174,94-1,2324-2-20,00%
K196,12-0,124,78-1,3425-2-21,95%
Apeiron4,404,40NOU26NOUNOU
Fia4,254,25NOU27NOUNOU
Zeleonii Tramvai3,992,513,60-2,2028-4-37,88%
Tilimilitreamdia-1,083,263,023,51-3,9429-11-52,95%
Liberty 889,537,131,49-2,733,48-3,0930-9-47,04%
Aprindeti Lumina3,403,40NOU31NOUNOU
P Ustoev2,312,943,27-1,0532-4-24,27%
Crabalokers5,303,18-1,0633-3-25,00%
Agora7,833,13-1,5734-8-33,33%
10b2,302,30NOU35NOUNOU
4div2-2,236,981,81-1,602,15-2,1436-7-49,84%
Whatever1,741,792,13-0,7137-4-24,91%
Fara Comentarii-6,237,51-0,181,65-0,2238-2-11,79%
Orion-0,611,841,561,55-0,5639-4-26,46%
Bamboucha1,401,40NOU40NOUNOU
Legion2,761,10-0,5541-4-33,33%
WTF0,910,91NOU42NOUNOU
Fenix3,560,71-3,6643-16-83,71%
Calipso0,700,70NOU44NOUNOU
Xperience-2,983,000,61NOU45NOUNOU
XXX0,870,52-0,1746-3-25,00%
Mahala Corecta1,940,39-0,3947-5-50,00%
Insite0,620,25-0,1248-1-33,33%
Kapra0,880,18-3,5449-18-95,27%
Draci0,320,13-0,0650-2-33,33%
Coza Nostra0,260,10-0,0551-2-33,33%

Legenda:
Primele 5 coloane reprezinta punctele de rating acumulate in cele 5 sezoane care conteaza pentru ratingul general.
Rating Total - ratingul general la sfarsitul sezonului.
Ev Rat - evolutia in puncte a ratingului general al echipei in comparatie cu sfarsitul sezonului precedent.
Ev Loc - evolutia locului ocupat de echipa in ratingul general in comparatie cu sfarsitul sezonului precedent.
Ev % - evolutia in procentaj a ratingului general al echipei in comparatie cu sfarsitul sezonului precedent.  

Vedeti si:
Ratingul CUC 2006 primavara
Ratingul CUC 2005 toamna
Ratingul CUC 2005 primavara
Ratingul CUC 2004 toamna
Ratingul CUC 2004 primavara
Ratingul CUC 2003 toamna
Ratingul CUC 2003 primavara

Vedeti Regulamentul de Alcatuire a Ratingului CUC

Numai utilizatorii inregistrati pot comenta.
Te rog sa intri in sectiunea privata.


Vizualizari: 3958

  Comenteaza primul

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.4

 
< Precedent   Urmator >

On-line

Avem 2 vizitatori online

Meniu Campionat