Acasa CUC Elitar Brain Ring Tabara In English Devino membru Oferta
Acasa
Rating CUC 2005 toamna
Evaluare Utilizator: / 0
SlabExcelent 

Ratingul general al jocului "Ce? Unde? Când", Clubul Moldovenesc de Jocuri Intelectuale,
la sfarsitului sezonului de toamna 2005.

Liderul la sfarsitul sezonului: Lareme, 38,19 puncte rating
Cel mai bun rating in sezon: Asachi, 20,65 puncte rating
Cea mai mare evolutie a ratingului general in sezon: Asachi, +15,67 puncte rating
Cea mai buna nou intrata in rating: Crabalokers, locul 24, 5,30 puncte rating
Cel mai mare salt in rating: Orion, +11 locuri, pana pe locul 28
Cea mai mare evolutie in procentaj a ratingului general: Orion, +97,44%

Echipa2003_22004_12004_22005_12005_2Rating TotalEv RatLocEv LocEv %
Lareme5,801,0825,5514,7838,198,291227,73%
Asachi3,3913,797,6920,6536,4415,672575,50%
Sirius10,6822,1710,9615,034,2033,80-8,063-2-19,26%
Zombii7,3716,410,888,0418,7333,7211,914254,57%
Gettika16,306,4718,5433,4913,985571,66%
Nota Bene21,7532,586,6022,67-14,376-4-38,80%
Sfinx8,7010,0713,592,1522,54-4,337-3-16,10%
Intel3,194,6214,736,4122,231,90819,34%
Maktub9,115,6910,324,5219,84-0,509-1-2,46%
Carpe Diem5,6411,7811,617,5218,82-7,6710-5-28,95%
BeBugs-5,7412,293,6810,551,4915,91-2,72112-14,59%
Freedom-4,926,096,908,153,5515,66-0,54123-3,35%
Liberty 889,537,131,4912,92-1,84133-12,46%
Fenix17,7114,723,5611,57-7,4714-3-39,23%
Mind Hunters3,067,003,9911,431,9715520,89%
Tilimilitreamdia16,8214,52-1,083,2611,13-7,7416-4-40,99%
Kapra13,8716,820,8810,03-7,8517-3-43,92%
Directia Sud10,365,804,968,36-4,23180-33,57%
4div2-1,185,73-2,236,981,818,11-0,52192-5,98%
Zeleonii Tramvai11,004,493,997,19-3,9020-1-35,15%
Galatasaray20,926,216,67-7,7821-4-53,86%
Agora7,836,26-1,57220-20,00%
Extasy3,683,306,242,5623469,60%
Crabalokers5,305,30NOU24NOUNOU
Chipitoc3,451,534,290,8425324,30%
Lacatica3,383,38NOU26NOUNOU
Politehnica7,772,872,70-2,4627-4-47,66%
Orion-0,611,841,562,661,31281197,44%
Gluck6,172,47-1,2329-3-33,33%
Legion2,762,21-0,5530-1-20,00%
Fara Comentarii-6,237,51-0,182,09-0,4431-1-17,44%
Olympus10,342,07-2,1532-7-51,01%
P Ustoev2,311,85-0,46330-20,00%
Acord1,080,851,710,6334858,40%
6264,071,63-0,8135-4-33,33%
Infarct Miocarda4,071,63-0,8136-4-33,33%
Whatever1,741,40-0,3537-2-20,00%
Mirowinger3,121,25-0,6238-4-33,33%
PH1,461,17-0,2939-1-20,00%
Mahala Corecta1,941,17-0,3940-3-25,00%
XXX0,870,87NOU41NOUNOU
Steaua1,910,77-0,3842-1-33,33%
Insite0,620,50-0,12431-20,00%
Aifos2,020,40-0,9344-4-69,72%
Politehnica 21,410,28-1,3545-9-82,79%
Draci0,320,26-0,06463-20,00%
Cogito0,260,21-0,05477-20,00%
Coza Nostra0,260,21-0,05487-20,00%
Anonimus0,300,12-0,06497-33,33%
VVS20,94-10,220,10-4,3150-26-97,72%
Harakiri0,100,04-0,02517-33,33%
Politehnica 30,120,02-0,4952-5-95,52%
Strainele0,060,01-0,5853-8-97,91%

Legenda:
Primele 5 coloane reprezinta punctele de rating acumulate in cele 5 sezoane care conteaza pentru ratingul general.
Rating Total - ratingul general la sfarsitul sezonului.
Ev Rat - evolutia in puncte a ratingului general al echipei in comparatie cu sfarsitul sezonului precedent.
Ev Loc - evolutia locului ocupat de echipa in ratingul general in comparatie cu sfarsitul sezonului precedent.
Ev % - evolutia in procentaj a ratingului general al echipei in comparatie cu sfarsitul sezonului precedent.  

Vedeti si:
Ratingul CUC 2005 primavara
Ratingul CUC 2004 toamna
Ratingul CUC 2004 primavara
Ratingul CUC 2003 toamna
Ratingul CUC 2003 primavara

Vedeti Regulamentul de Alcatuire a Ratingului CUC

Numai utilizatorii inregistrati pot comenta.
Te rog sa intri in sectiunea privata.


Vizualizari: 4103

  Comenteaza primul

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.4

 
< Precedent   Urmator >

On-line

Avem 1 vizitator online

Meniu Campionat