Acasa CUC Elitar Brain Ring Tabara In English Devino membru Oferta
Acasa
Rating CUC 2006 primavara
Evaluare Utilizator: / 0
SlabExcelent 

Ratingul general al jocului "Ce? Unde? Când", Clubul Moldovenesc de Jocuri Intelectuale,
la sfarsitului sezonului de primavara 2006.

Liderul la sfarsitul sezonului: Asachi, 49,68 puncte rating
Cel mai bun rating in sezon: Sfinx, 29,69 puncte rating
Cea mai mare evolutie a ratingului general in sezon: Sfinx, +22,77 puncte rating
Cea mai buna nou intrata in rating: Mix, locul 13, 16,27 puncte rating
Cel mai mare salt in rating: Aifos, +22 locuri, pana pe locul 22
Cea mai mare evolutie in procentaj a ratingului general: Aifos, +1430,30%

Echipa2004_12004_22005_12005_22006_1Rating TotalEv RatLocEv LocEv %
Asachi3,3913,797,6920,6522,3549,6813,241136,34%
Sirius22,1710,9615,034,2024,4445,6411,832135,01%
Sfinx8,7010,0713,592,1529,6945,3322,7934101,13%
Lareme5,801,0825,5514,7815,4944,246,054-315,84%
Gettika16,306,4718,5418,5943,8210,335030,84%
Zombii16,410,888,0418,7311,0834,520,796-22,35%
Maktub9,115,6910,324,5213,8927,797,967240,12%
Intel3,194,6214,736,4110,1626,614,378019,67%
Mind Hunters3,067,003,9917,8226,4415,0196131,37%
Directia Sud5,804,9615,8620,0011,64108139,15%
Chipitoc3,451,5314,9918,2914,001114326,15%
Extasy3,683,3012,5917,4411,191211179,24%
Mix16,2716,27NOU13NOUNOU
Acord1,080,8514,5815,9114,191420828,02%
Nota Bene32,586,605,0815,56-7,1115-9-31,37%
Carpe Diem11,7811,617,5211,51-7,3116-6-38,84%
LM8,648,64NOU17NOUNOU
Tilimilitreamdia14,52-1,083,263,027,45-3,6818-2-33,08%
Freedom6,096,908,153,55-4,667,05-8,6119-7-54,97%
Lacatica3,384,206,913,52206104,11%
Liberty 889,537,131,49-2,736,56-6,3621-8-49,21%
Aifos6,176,175,7722221430,30%
K196,126,12NOU23NOUNOU
Zeleonii Tramvai4,493,992,515,80-1,3924-4-19,32%
GS5,395,39NOU25NOUNOU
Agora7,834,70-1,5726-4-25,00%
Fenix14,723,564,37-7,2027-13-62,24%
P Ustoev2,312,944,322,47285134,05%
4div25,73-2,236,981,81-1,604,29-3,8229-10-47,11%
Crabalokers5,304,24-1,0630-6-20,00%
Kapra16,820,883,71-6,3131-14-62,95%
10 lei3,453,45NOU32NOUNOU
Whatever1,741,792,841,44334103,51%
Bifidoc0,86-5,110,61-0,213,782,10NOU34NOUNOU
Orion-0,611,841,562,10-0,5635-7-20,92%
Fara Comentarii-6,237,51-0,181,87-0,2236-5-10,55%
Legion2,761,66-0,5537-7-25,00%
Galatasaray6,211,24-5,4338-17-81,38%
Gluck6,171,23-1,2339-10-50,00%
6264,070,81-0,8140-5-50,00%
Infarct Miocarda4,070,81-0,8141-5-50,00%
Mahala Corecta1,940,78-0,3942-2-33,33%
XXX0,870,70-0,1743-2-20,00%
Mirowinger3,120,62-0,6244-6-50,00%
Politehnica2,870,57-2,1345-18-78,74%
Steaua1,910,38-0,3846-4-50,00%
Insite0,620,37-0,1247-4-25,00%
Draci0,320,19-0,0648-2-25,00%
Coza Nostra0,260,16-0,0549-1-25,00%
Anonimus0,300,06-0,0650-1-50,00%
Harakiri0,100,02-0,02510-50,00%

Legenda:
Primele 5 coloane reprezinta punctele de rating acumulate in cele 5 sezoane care conteaza pentru ratingul general.
Rating Total - ratingul general la sfarsitul sezonului.
Ev Rat - evolutia in puncte a ratingului general al echipei in comparatie cu sfarsitul sezonului precedent.
Ev Loc - evolutia locului ocupat de echipa in ratingul general in comparatie cu sfarsitul sezonului precedent.
Ev % - evolutia in procentaj a ratingului general al echipei in comparatie cu sfarsitul sezonului precedent.  

Vedeti si:
Ratingul CUC 2005 toamna
Ratingul CUC 2005 primavara
Ratingul CUC 2004 toamna
Ratingul CUC 2004 primavara
Ratingul CUC 2003 toamna
Ratingul CUC 2003 primavara

Vedeti Regulamentul de Alcatuire a Ratingului CUC

Numai utilizatorii inregistrati pot comenta.
Te rog sa intri in sectiunea privata.


Vizualizari: 4139

  Comenteaza primul

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.4

 
< Precedent   Urmator >

On-line

Avem 2 vizitatori online

Meniu Campionat