Acasa CUC Elitar Brain Ring Tabara In English Devino membru Oferta
Acasa
Rating CUC 2004 primavara
Evaluare Utilizator: / 0
SlabExcelent 

Ratingul general al jocului "Ce? Unde? Când", Clubul Moldovenesc de Jocuri Intelectuale,
la sfarsitului sezonului de primavara 2004.

Liderul la sfarsitul sezonului: Nota Bene, 56,53 puncte rating
Cel mai bun rating in sezon: Nota Bene, 32,58 puncte rating
Cea mai mare evolutie a ratingului general in sezon: Nota Bene, +26,05 puncte rating
Cea mai buna nou intrata in rating: Maktub, locul 13, 9,11 puncte rating
Cel mai mare salt in rating: 4div2, +10 locuri, pana pe locul 17
Cea mai mare evolutie in procentaj a ratingului general: 4div2, +821,77%

Echipa2002_12002_22003_12003_22004_1Rating TotalEv RatLocEv LocEv %
Nota Bene10,9121,7532,5856,5326,051085,47%
Kapra7,7013,8716,8232,5312,502362,42%
Sirius2,4510,6822,1732,1819,5434154,64%
Tilimilitreamdia5,1516,8214,5231,0710,134048,35%
Galatasaray11,7920,926,2130,02-0,335-3-1,10%
Fenix1,3517,7114,7229,7010,916058,07%
Zombii1,417,3716,4123,1514,6575172,49%
Carpe Diem1,805,6411,7817,3710,2985145,43%
Directia Sud10,365,8014,093,739136,00%
Zeleonii Tramvai11,004,4913,292,2810-220,76%
VVS10,8020,94-10,2213,02-16,5711-8-56,00%
Politehnica1,677,772,8710,090,9912-110,85%
Maktub9,119,11NOU13NOUNOU
Sfinx8,708,70NOU14NOUNOU
Olympus0,4210,348,53-2,1515-6-20,16%
BeBugs0,22-5,7412,297,84NOU16NOUNOU
4div22,31-1,185,736,175,501710821,77%
Gluck6,176,17NOU18NOUNOU
Lareme5,805,80NOU19NOUNOU
Freedom4,23-4,926,094,69NOU20NOUNOU
Politehnica 25,351,414,34-1,3521-7-23,76%
6264,074,07NOU22NOUNOU
Infarct Miocarda4,074,07NOU23NOUNOU
Sfantul Andrei3,371,873,52-1,0524-9-22,95%
Asachi3,393,39NOU25NOUNOU
Prometeu3,203,20NOU26NOUNOU
Aifos2,622,023,19-0,9327-11-22,55%
Intel3,193,19NOU28NOUNOU
Mirowinger3,123,12NOU29NOUNOU
Likbez4,122,47-0,8230-13-25,00%
Steaua1,911,91NOU31NOUNOU
Strainele2,850,061,76-0,5832-14-24,87%
Alfa2,731,64-0,5533-14-25,00%
Politehnica 32,350,121,50-0,4934-14-24,71%
OOO2,051,23-0,4135-14-25,00%
Niva1,580,95-0,3236-14-25,00%
Fahrenheit 4511,90-0,280,92-0,3237-14-26,12%
Insomnia1,500,90-0,3038-14-25,00%
Bifidoc0,860,86NOU39NOUNOU
Medicum1,300,78-0,2640-15-25,00%
Foaie Verde3,27-1,740,57-0,3141-15-34,91%
Legionarii0,660,39-0,1342-14-25,00%
Anonimus0,300,30NOU43NOUNOU
Harakiri0,100,10NOU44NOUNOU

Legenda:
Primele 5 coloane reprezinta punctele de rating acumulate in cele 5 sezoane care conteaza pentru ratingul general.
Rating Total - ratingul general la sfarsitul sezonului.
Ev Rat - evolutia in puncte a ratingului general al echipei in comparatie cu sfarsitul sezonului precedent.
Ev Loc - evolutia locului ocupat de echipa in ratingul general in comparatie cu sfarsitul sezonului precedent.
Ev % - evolutia in procentaj a ratingului general al echipei in comparatie cu sfarsitul sezonului precedent.  

Vedeti si:
Ratingul CUC 2003 toamna
Ratingul CUC 2003 primavara

Vedeti Regulamentul de Alcatuire a Ratingului CUC

Numai utilizatorii inregistrati pot comenta.
Te rog sa intri in sectiunea privata.


Vizualizari: 4546

  Comenteaza primul

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.4

 
< Precedent   Urmator >

On-line

Avem 1 vizitator online

Meniu Campionat