Acasa CUC Elitar Brain Ring Tabara In English Devino membru Oferta
Acasa
Rating CUC 2004 toamna
Evaluare Utilizator: / 0
SlabExcelent 

Ratingul general al jocului "Ce? Unde? Când", Clubul Moldovenesc de Jocuri Intelectuale,
la sfarsitului sezonului de toamna 2004.

Liderul la sfarsitul sezonului: Nota Bene, 43,48 puncte rating
Cel mai bun rating in sezon: Gettika, 16,30 puncte rating
Cea mai mare evolutie a ratingului general in sezon: Asachi, +13,12 puncte rating
Cea mai buna nou intrata in rating: Gettika, locul 11, 16,30 puncte rating
Cel mai mare salt in rating: Asachi, +15 locuri, pana pe locul 10
Cea mai mare evolutie in procentaj a ratingului general: Asachi, +386,78%

Echipa2002_22003_12003_22004_12004_2Rating TotalEv RatLocEv LocEv %
Nota Bene10,9121,7532,5843,48-13,0510-23,08%
Sirius2,4510,6822,1710,9636,093,912112,13%
Fenix1,3517,7114,723,5626,50-3,2033-10,77%
Kapra7,7013,8716,820,8825,73-6,804-2-20,90%
Carpe Diem1,805,6411,7811,6125,147,775344,71%
Tilimilitreamdia5,1516,8214,52-1,0822,69-8,386-2-26,98%
Galatasaray11,7920,926,2122,23-7,787-2-25,93%
Zombii1,417,3716,410,8818,99-4,158-1-17,94%
Sfinx8,7010,0717,038,339595,75%
Asachi3,3913,7916,5113,121015386,78%
Gettika16,3016,30NOU11NOUNOU
Maktub9,115,6912,983,8712142,47%
Directia Sud10,365,8010,86-3,2313-4-22,94%
Freedom4,23-4,926,096,9010,525,82146124,11%
Zeleonii Tramvai11,004,4910,19-3,1015-5-23,31%
Sfantul Andrei3,371,877,7110,186,66168189,51%
BeBugs0,22-5,7412,293,6810,162,3317-129,72%
Liberty 889,539,53NOU18NOUNOU
VVS10,8020,94-10,228,71-4,3119-8-33,08%
Politehnica1,677,772,877,63-2,4620-8-24,40%
Intel3,194,627,173,98217125,05%
Olympus0,4210,346,37-2,1522-7-25,25%
Lareme5,801,085,72-0,0823-4-1,36%
Gluck6,174,93-1,2324-6-20,00%
6264,073,26-0,8125-3-20,00%
Infarct Miocarda4,073,25-0,8126-3-20,00%
Mind Hunters3,063,06NOU27NOUNOU
Politehnica 25,351,412,98-1,3528-7-31,17%
4div22,31-1,185,73-2,232,57-3,6029-12-58,36%
Mirowinger3,122,49-0,6230-1-20,00%
Aifos2,622,022,26-0,9331-4-29,12%
Mahala Corecta1,941,94NOU32NOUNOU
Likbez4,121,65-0,8233-3-33,33%
Steaua1,911,53-0,3834-3-20,00%
Strainele2,850,061,18-0,5835-3-33,10%
Alfa2,731,09-0,5536-3-33,33%
Politehnica 32,350,121,01-0,4937-3-32,82%
OOO2,050,82-0,4138-3-33,33%
Niva1,580,63-0,3239-3-33,33%
Insomnia1,500,60-0,3040-2-33,33%
Fahrenheit 4511,90-0,280,59-0,3241-4-35,36%
Medicum1,300,52-0,2642-2-33,33%
Foaie Verde3,27-1,740,26-0,3143-2-53,64%
Legionarii0,660,26-0,1344-2-33,33%
Anonimus0,300,24-0,0645-2-20,00%
Harakiri0,100,08-0,0246-2-20,00%

Legenda:
Primele 5 coloane reprezinta punctele de rating acumulate in cele 5 sezoane care conteaza pentru ratingul general.
Rating Total - ratingul general la sfarsitul sezonului.
Ev Rat - evolutia in puncte a ratingului general al echipei in comparatie cu sfarsitul sezonului precedent.
Ev Loc - evolutia locului ocupat de echipa in ratingul general in comparatie cu sfarsitul sezonului precedent.
Ev % - evolutia in procentaj a ratingului general al echipei in comparatie cu sfarsitul sezonului precedent.  

Vedeti si:
Ratingul CUC 2004 primavara
Ratingul CUC 2003 toamna
Ratingul CUC 2003 primavara

Vedeti Regulamentul de Alcatuire a Ratingului CUC

Numai utilizatorii inregistrati pot comenta.
Te rog sa intri in sectiunea privata.


Vizualizari: 4770

  Comenteaza primul

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.4

 
< Precedent   Urmator >

On-line

Avem 1 vizitator online

Meniu Campionat