Acasa CUC Elitar Brain Ring Tabara In English Devino membru Oferta
Acasa
Rating CUC 2005 primavara
Evaluare Utilizator: / 0
SlabExcelent 

Ratingul general al jocului "Ce? Unde? Când", Clubul Moldovenesc de Jocuri Intelectuale,
la sfarsitului sezonului de primavara 2005.

Liderul la sfarsitul sezonului: Sirius, 41,96 puncte rating
Cel mai bun rating in sezon: Lareme, 25,55 puncte rating
Cea mai mare evolutie a ratingului general in sezon: Lareme, +24,17 puncte rating
Cea mai buna nou intrata in rating: Agora, locul 22, 7,83 puncte rating
Cel mai mare salt in rating: Lareme, +20 locuri, pana pe locul 3
Cea mai mare evolutie in procentaj a ratingului general: Lareme, +422,53%

Echipa2003_12003_22004_12004_22005_1Rating TotalEv RatLocEv LocEv %
Sirius2,4510,6822,1710,9615,0341,875,781116,01%
Nota Bene10,9121,7532,586,6037,03-6,442-1-14,82%
Lareme5,801,0825,5529,9024,17320422,53%
Sfinx8,7010,0713,5926,869,834557,75%
Carpe Diem1,805,6411,7811,617,5226,491,35505,38%
Zombii1,417,3716,410,888,0421,822,826214,87%
Asachi3,3913,797,6920,764,267325,78%
Maktub9,115,6910,3220,347,368456,72%
Intel3,194,6214,7320,3313,17912183,66%
Gettika16,306,4719,513,2110119,70%
Fenix1,3517,7114,723,5619,03-7,4711-8-28,18%
Tilimilitreamdia5,1516,8214,52-1,083,2618,87-3,8212-6-16,84%
BeBugs0,22-5,7412,293,6810,5518,638,4613483,24%
Kapra7,7013,8716,820,8817,88-7,8514-10-30,52%
Freedom4,23-4,926,096,908,1516,205,6915-154,10%
Liberty 889,537,1314,765,2316254,81%
Galatasaray11,7920,926,2114,45-7,7817-10-35,01%
Directia Sud10,365,804,9612,591,7318-515,89%
Zeleonii Tramvai11,004,493,9911,090,9019-48,79%
Mind Hunters3,067,009,456,39207208,86%
4div22,31-1,185,73-2,236,988,626,05218235,56%
Agora7,837,83NOU22NOUNOU
Politehnica1,677,772,875,17-2,4623-3-32,28%
VVS10,8020,94-10,224,41-4,3124-5-49,42%
Olympus0,4210,344,22-2,1525-3-33,78%
Gluck6,173,70-1,2326-2-25,00%
Extasy3,683,68NOU27NOUNOU
Chipitoc3,453,45NOU28NOUNOU
Legion2,762,76NOU29NOUNOU
Fara Comentarii-6,237,512,53NOU30NOUNOU
6264,072,44-0,8131-6-25,00%
Infarct Miocarda4,072,44-0,8132-6-25,00%
P Ustoev2,312,31NOU33NOUNOU
Mirowinger3,121,87-0,6234-4-25,00%
Whatever1,741,74NOU35NOUNOU
Politehnica 25,351,411,63-1,3536-8-45,29%
Mahala Corecta1,941,55-0,3937-5-20,00%
PH1,461,46NOU38NOUNOU
Orion-0,611,841,35NOU39NOUNOU
Aifos2,622,021,33-0,9340-9-41,08%
Steaua1,911,15-0,3841-7-25,00%
Acord1,081,08NOU42NOUNOU
Likbez4,120,82-0,8243-10-50,00%
Insite0,620,62NOU44NOUNOU
Strainele2,850,060,59-0,5845-10-49,47%
Alfa2,730,55-0,5546-10-50,00%
Politehnica 32,350,120,52-0,4947-10-48,85%
OOO2,050,41-0,4148-10-50,00%
Draci0,320,32NOU49NOUNOU
Niva1,580,32-0,3250-11-50,00%
Insomnia1,500,30-0,3051-11-50,00%
Fahrenheit 4511,90-0,280,27-0,3252-11-54,71%
Medicum1,300,26-0,2653-11-50,00%
Cogito0,260,26NOU54NOUNOU
Coza Nostra0,260,26NOU55NOUNOU
Anonimus0,300,18-0,0656-11-25,00%
Legionarii0,660,13-0,1357-13-50,00%
Harakiri0,100,06-0,0258-12-25,00%

Legenda:
Primele 5 coloane reprezinta punctele de rating acumulate in cele 5 sezoane care conteaza pentru ratingul general.
Rating Total - ratingul general la sfarsitul sezonului.
Ev Rat - evolutia in puncte a ratingului general al echipei in comparatie cu sfarsitul sezonului precedent.
Ev Loc - evolutia locului ocupat de echipa in ratingul general in comparatie cu sfarsitul sezonului precedent.
Ev % - evolutia in procentaj a ratingului general al echipei in comparatie cu sfarsitul sezonului precedent.  

Vedeti si:
Ratingul CUC 2004 toamna
Ratingul CUC 2004 primavara
Ratingul CUC 2003 toamna
Ratingul CUC 2003 primavara

Vedeti Regulamentul de Alcatuire a Ratingului CUC

Numai utilizatorii inregistrati pot comenta.
Te rog sa intri in sectiunea privata.


Vizualizari: 4254

  Comenteaza primul

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.4

 
< Precedent   Urmator >

On-line

Avem 1 vizitator online

Meniu Campionat