Acasa CUC Elitar Brain Ring Tabara In English Devino membru Oferta
Acasa
Rating CUC 2007 primavara
Evaluare Utilizator: / 0
SlabExcelent 

Ratingul general al jocului "Ce? Unde? Când", Clubul Moldovenesc de Jocuri Intelectuale,
la sfarsitului sezonului de primavara 2007.

Liderul la sfarsitul sezonului: Lareme, 76,06 puncte rating
Cel mai bun rating in sezon: Zombii, 42,01 puncte rating
Cea mai mare evolutie a ratingului general in sezon: Acord, +30,24 puncte rating
Cea mai buna nou intrata in rating: H5N1, locul 20, 13,58 puncte rating
Cel mai mare salt in rating: Kapra, +32 locuri, pana pe locul 17
Cea mai mare evolutie in procentaj a ratingului general: Kapra, +8627,04%

Echipa2005_12005_22006_12006_22007_1Rating TotalEv RatLocEv LocEv %
Lareme25,5514,7815,4924,2236,3776,0620,151036,03%
Zombii8,0418,7311,0820,1942,0173,9130,232269,21%
Asachi7,6920,6522,3510,5527,2858,9312,283026,32%
Acord1,080,8514,589,0435,3551,8830,2448139,68%
Mix16,2714,7522,6844,2416,475159,32%
Sfinx13,592,1529,6917,4335,34-14,586-4-29,22%
Mind Hunters7,003,9917,821,8019,8935,0213,167460,18%
GS5,3920,4014,0433,608,898135,97%
Extasy3,683,3012,598,8115,2631,929,599142,93%
Sirius15,034,2024,4412,080,0729,09-13,2710-5-31,33%
10 lei3,459,5316,5226,2213,93117113,35%
Nuri12,8214,2424,4911,6712591,02%
Chipitoc3,451,5314,990,6311,1221,927,0013246,94%
Freedom8,153,55-4,6613,118,3519,092,9314018,16%
Maktub10,324,5213,895,810,1416,99-7,9115-7-31,77%
Carpe Diem7,5215,3816,8811,55167216,68%
Kapra15,3315,3315,1617328627,04%
Aifos6,1711,2514,9510,02186202,96%
Intel14,736,4110,166,68-2,0414,91-10,5619-12-41,46%
H5N113,5813,58NOU20NOUNOU
K12,5412,54NOU21NOUNOU
Directia Sud4,9615,8610,51-4,1622-6-28,38%
Gettika6,4718,5418,59-12,639,76-9,4523-10-49,20%
K196,12-0,125,979,544,7724199,74%
Tilimilitreamdia3,263,026,278,745,23254149,18%
Prometeu0,321,23-1,498,802,008,701,7826-725,78%
Xperience-2,983,007,548,157,5327181228,57%
Zeleonii Tramvai3,992,513,185,481,8828052,12%
LM8,645,19-1,7329-9-25,00%
Nota Bene6,605,084,37-2,3430-9-34,85%
P Ustoev2,312,942,084,301,0331131,57%
10b2,302,444,281,9832386,08%
Safari4,184,18NOU33NOUNOU
Lacatica3,384,203,87-1,5234-12-28,14%
Bifidoc0,61-0,213,78-7,227,153,68NOU35NOUNOU
Gladivs3,343,34NOU36NOUNOU
6262,982,98NOU37NOUNOU
Aprindeti Lumina3,402,72-0,6838-7-20,00%
Fia4,25-0,912,49-1,7639-12-41,40%
Crabalokers5,302,12-1,0640-7-33,33%
Agora7,831,57-1,5741-7-50,00%
Fara Comentarii7,51-0,181,43-0,2242-4-13,37%
Whatever1,741,791,43-0,7143-6-33,18%
4div26,981,81-1,601,16-0,9944-8-46,10%
Bamboucha1,401,12-0,2845-5-20,00%
Orion1,841,560,99-0,5646-7-35,98%
Calipso0,700,56-0,1447-3-20,00%
Legion2,760,55-0,5548-7-50,00%
Liberty 887,131,49-2,730,39-3,0949-19-88,82%
XXX0,870,35-0,1750-4-33,33%
Insite0,620,12-0,1251-3-50,00%
SKB0,090,09NOU52NOUNOU
Draci0,320,06-0,0653-3-50,00%
Coza Nostra0,260,05-0,0554-3-50,00%

Legenda:
Primele 5 coloane reprezinta punctele de rating acumulate in cele 5 sezoane care conteaza pentru ratingul general.
Rating Total - ratingul general la sfarsitul sezonului.
Ev Rat - evolutia in puncte a ratingului general al echipei in comparatie cu sfarsitul sezonului precedent.
Ev Loc - evolutia locului ocupat de echipa in ratingul general in comparatie cu sfarsitul sezonului precedent.
Ev % - evolutia in procentaj a ratingului general al echipei in comparatie cu sfarsitul sezonului precedent.  

Vedeti si:
Ratingul CUC 2006 toamna
Ratingul CUC 2006 primavara
Ratingul CUC 2005 toamna
Ratingul CUC 2005 primavara
Ratingul CUC 2004 toamna
Ratingul CUC 2004 primavara
Ratingul CUC 2003 toamna
Ratingul CUC 2003 primavara

Vedeti Regulamentul de Alcatuire a Ratingului CUC

Numai utilizatorii inregistrati pot comenta.
Te rog sa intri in sectiunea privata.


Vizualizari: 4081

  Comenteaza primul

Powered by AkoComment Tweaked Special Edition v.1.4.4

 
< Precedent   Urmator >

On-line

Avem 1 vizitator online

Meniu Campionat