Acasa CUC Elitar Brain Ring Tabara In English Devino membru Oferta
Acasa arrow Campionat
Campionatul XXXII Etapa 3
Evaluare Utilizator: / 0

Data: 28-29 aprilie 2018
Diviziile: sâmbătă, Biblioteca Municipală B.P. Hașdeu
(Chișinău, bd. Ștefan cel Mare și Sfânt 148). Sosirea echipelor: de la 12:00, citirea primei întrebări: 12:15.
SL și Ligile: duminică, INCE
(Chișinău, str. Ion Creangă 45). Sosirea echipelor: de la 15:00, citirea primei întrebări: 15:30.
Orașe participante: Chișinău, București, Anenii Noi, Lyon
Organizatori: Acord (responsabili de etapă), Kakulla, Asachi.

Componențele grupurilor:
SL: LAREME, 10 Lei, Acord, O, Google-Moogle, Moon Power, SER.
LA: H5N1, Apeiron, Kakulla, PlusMinus, Pokerface, Nox, WTH.
LB: Maktub, Al K Pony, Asachi, Iris, Intel, Peaky Blinders, Full House.
Divizii: Urmează să fie completată lista

Echipele din ligi sunt rugate să transmită 20 de întrebări pe adresa indicată de organizatorii din SL până joi, ora 19.00.

Fișe pentru evidența rezultatelor / afișare pe ecran.

Recomandări pentru autorii de întrebări.


Comenteaza primul Vizualizari: 6

 
Diviziile 2018 Primăvara
Evaluare Utilizator: / 0

Rezultatele etapei în Divizii:

Active Image

R1-R4 - răspunsuri în rundele 1-4
Tot - total răspunsuri pe etapă
P - puncte acumulate în etapă
PT - total puncte în campionat

Se vor califica automat în Ligi pentru sezonul următor primele 6 echipe din Divizii. Celelalte echipe au ocazia să prindă un loc în ligile sezonului următor în baza ratingului.

Comenteaza primul Vizualizari: 119

 
Campionatul XXXII Etapa 2
Evaluare Utilizator: / 0

Data: 31 martie - 1 aprilie 2018
Diviziile: sâmbătă, Biblioteca Municipală B.P. Hașdeu
(Chișinău, bd. Ștefan cel Mare și Sfânt 148). Sosirea echipelor: de la 14:00, citirea primei întrebări: 14:15.
SL și Ligile: duminică, INCE
(Chișinău, str. Ion Creangă 45). Sosirea echipelor: de la 15:00, citirea primei întrebări: 15:30.
Orașe participante: Chișinău, București, Anenii Noi, Lyon
Organizatori: 10 Lei (responsabili de etapă), Apeiron, Al K Pony.

Componențele grupurilor:
SL: LAREME, 10 Lei, Acord, O, Google-Moogle, Moon Power, SER.
LA: H5N1, Apeiron, Kakulla, PlusMinus, Pokerface, Nox, WTH.
LB: Maktub, Al K Pony, Asachi, Iris, Intel, Peaky Blinders, Full House.
Divizii: Urmează să fie completată lista

Echipele din ligi sunt rugate să transmită 20 de întrebări pe adresa indicată de organizatorii din SL până joi, ora 19.00.

Fișe pentru evidența rezultatelor / afișare pe ecran.

Recomandări pentru autorii de întrebări.

Clasamentul etapei după nr. de răspunsuri corecte (Chișinău, București, Anenii Noi):

Rezultatel etapa 2 2018P

Clasamentul pe grupuri (după cele mai bune 4 rezultate):
1. SL (Chișinău) - 91 răspunsuri;
2. LA (Chișinău) - 75;
3. București - 70;
4. LB (Chișinău) - 65;
5. Anenii Noi - 20 (din 2 echipe).

Comentarii (1) Vizualizari: 218

 
<< Start < Inapoi 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Inainte > Sfarsit >>

Rezultate 1 - 13 din 361
Advertisement

On-line

Avem 4 vizitatori online

Echipe

 

 

Meniu Campionat