Acasa CUC Elitar Brain Ring Tabara In English Devino membru Oferta
XXXV Superliga 2019toam
Programul jocurilor

1  20.10.2018 16:00 Lareme WTH 6:7
1  20.10.2018 16:00 SER Asachi 8:7
1  20.10.2018 16:00 H5N1 Maktub 5:5
1  20.10.2018 16:00 Lareme SER 6:6
1  20.10.2018 16:00 WTH H5N1 6:3
1  20.10.2018 16:00 Asachi Maktub 6:3
1  20.10.2018 16:00 Lareme Asachi 5:5
1  20.10.2018 16:00 WTH Maktub 5:5
1  20.10.2018 16:00 SER H5N1 5:5
1  20.10.2018 16:00 Lareme H5N1 7:5
1  20.10.2018 16:00 WTH Asachi 6:6
1  20.10.2018 16:00 SER Maktub 7:6
1  20.10.2018 16:00 Lareme Maktub 7:6
1  20.10.2018 16:00 WTH SER 6:6
1  20.10.2018 16:00 Asachi H5N1 7:4
2  27.10.2019 15:00 Maktub SER 5:7
2  27.10.2019 15:00 WTH Asachi 2:6
2  27.10.2019 15:00 10 lei H5N1 6:4
2  27.10.2019 15:00 Maktub WTH 6:4
2  27.10.2019 15:00 SER 10 lei 5:5
2  27.10.2019 15:00 Asachi H5N1 5:5
2  27.10.2019 15:00 Maktub Asachi 3:6
2  27.10.2019 15:00 SER H5N1 6:2
2  27.10.2019 15:00 WTH 10 lei 1:6
2  27.10.2019 15:00 Maktub 10 lei 3:4
2  27.10.2019 15:00 SER Asachi 4:6
2  27.10.2019 15:00 WTH H5N1 3:4
2  27.10.2019 15:00 Maktub H5N1 3:3
2  27.10.2019 15:00 SER WTH 5:3
2  27.10.2019 15:00 Asachi 10 lei 4:6
3  03.11.2019 15:00 H5N1 SER 1:4
3  03.11.2019 15:00 10 lei Lareme 4:6
3  03.11.2019 15:00 Maktub Asachi 4:5
3  03.11.2019 15:00 H5N1 10 lei 6:6
3  03.11.2019 15:00 SER Maktub 5:2
3  03.11.2019 15:00 Lareme Asachi 5:5
3  03.11.2019 15:00 H5N1 Lareme 2:5
3  03.11.2019 15:00 SER Asachi 5:6
3  03.11.2019 15:00 10 lei Maktub 4:3
3  03.11.2019 15:00 H5N1 Maktub 2:5
3  03.11.2019 15:00 SER Lareme 6:5
3  03.11.2019 15:00 10 lei Asachi 5:5
3  03.11.2019 15:00 H5N1 Asachi 1:4
3  03.11.2019 15:00 SER 10 lei 2:4
3  03.11.2019 15:00 Lareme Maktub 5:2
4  10.11.2019 15:00 Asachi H5N1 5:2
4  10.11.2019 15:00 WTH 10 lei 3:3
4  10.11.2019 15:00 Lareme Maktub 3:5
4  10.11.2019 15:00 Asachi WTH 5:5
4  10.11.2019 15:00 H5N1 Lareme 3:4
4  10.11.2019 15:00 10 lei Maktub 4:2
4  10.11.2019 15:00 Asachi 10 lei 7:5
4  10.11.2019 15:00 H5N1 Maktub 6:5
4  10.11.2019 15:00 WTH Lareme 5:7
4  10.11.2019 15:00 Asachi Lareme 6:5
4  10.11.2019 15:00 H5N1 10 lei 3:5
4  10.11.2019 15:00 WTH Maktub 5:5
4  10.11.2019 15:00 Asachi Maktub 5:4
4  10.11.2019 15:00 H5N1 WTH 4:4
4  10.11.2019 15:00 10 lei Lareme 6:5
5  17.11.2019 15:00 WTH Maktub 7:2
5  17.11.2019 15:00 10 lei SER 5:5
5  17.11.2019 15:00 H5N1 Lareme 5:6
5  17.11.2019 15:00 WTH 10 lei 2:3
5  17.11.2019 15:00 Maktub H5N1 1:4
5  17.11.2019 15:00 SER Lareme 4:4
5  17.11.2019 15:00 WTH SER 4:6
5  17.11.2019 15:00 Maktub Lareme 3:4
5  17.11.2019 15:00 10 lei H5N1 4:3
5  17.11.2019 15:00 WTH H5N1 8:4
5  17.11.2019 15:00 Maktub SER 4:5
5  17.11.2019 15:00 10 lei Lareme 6:5
5  17.11.2019 15:00 WTH Lareme 5:5
5  17.11.2019 15:00 Maktub 10 lei 1:6
5  17.11.2019 15:00 SER H5N1 4:5
6  25.11.2019 15:00 Lareme Asachi 4:6
6  25.11.2019 15:00 SER WTH 6:3
6  25.11.2019 15:00 Maktub 10 lei 4:5
6  25.11.2019 15:00 Lareme SER 4:8
6  25.11.2019 15:00 Asachi Maktub 5:2
6  25.11.2019 15:00 WTH 10 lei 3:4
6  25.11.2019 15:00 Lareme WTH 5:4
6  25.11.2019 15:00 Asachi 10 lei 5:5
6  25.11.2019 15:00 SER Maktub 4:1
6  25.11.2019 15:00 Lareme Maktub 6:4
6  25.11.2019 15:00 Asachi WTH 7:3
6  25.11.2019 15:00 SER 10 lei 5:5
6  25.11.2019 15:00 Lareme 10 lei 4:4
6  25.11.2019 15:00 Asachi SER 4:6
6  25.11.2019 15:00 WTH Maktub 4:2



:: Powered by JoomLeague - Version 0.86a ::

On-line

Avem 1 vizitator online

Meniu Campionat

Rezultate